WTV8744CSXWAD práčka BEKO

Neohodnotené
Značka: BEKO
669 € –21 %
WTV8744CSXWAD práčka BEKO
669 € –21 % 529 €
Skladom, doručenie 2-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatická práčka PREMIUM spredu plnená s českým popisom programov

Technické údaje
Kapacita 8 kg
1400 ot./min.
Energetická trieda C
AutoDosing - automatické dávkovanie prášku
Spotreba energie: 62 kWh / 100 cyklov
Spotreba vody: 41 l / cyklus
Hlučnosť prania (dB): 52
Hlučnosť odstreďovania (dB): 72
HomeWhiz - ovládanie telefónom, možnosť nielen stiahnutie aj vlastných úprav programov.
SteamCure - para pre uľahčenie žehlenia a hygienické účinné pranie

vlastnosti
AutoDose - Automatické dávkovanie pracieho prostriedku šetrí čas i peniaze. Zásobník pojme prací gél až na 23 pracích cyklov a pri každom praní ho nadávkuje presne tak akurát, aby nedochádzalo k jeho plytvaniu, a výsledok prania bol na jedničku
AddXtra - S možnosťou pridania bielizne AddXtra možno u vybraných programov rýchlo a bez čakania pridať všetky zabudnuté kúsky, takže žiadna ponožka už nemusí čakať osamelá na dne koša.
Nočný režim - S Nočným režimom práčok Beko sa nemusíte noci báť. Zníženie hlučnosti na minimálnu úroveň je dosiahnutá šetrnými pohyby bubna a vynechaním záverečného odstreďovania. Bielizeň tak počká v čistej vode a ráno, až sa vyspíte do ružova, ho môžete nechať odstrediť.
DrumClean - Program DrumClean je zostavený tak, aby rýchlymi a prudkými pohybmi vody odstránil všetky zvyšky prášku, textíliám a aviváže a práčka tak bola stále čistá a verne slúžila roky.
OptiSense® - Aby boli práčky Beko čo najviac úsporné, vybavili sme ich chytrými senzory OptiSense®. Tie prispôsobí pri každom praní množstvo vody a spotrebu energie presne na mieru vášmu oblečenie tak, aby bola zaručená kvalita prania, aleaj najnižšia možná spotreba.
ProSmart ™ invertorový motor, ktorý svojím elektromagnetickým spôsobom fungovania zaručuje nehlučný prevádzku, dlho životnosť a nízku spotrebu. Je tak šetrný k vášmu oblečeniu, peňaženke aj životnému prostrediu.
AquaFusion - Práčky Beko majú preto AquaFusion, technológiu, vďaka ktorej je 100% vo nadávkovaného pracieho prostriedku. Tým ušetrí nielen vašu peňaženku a životné prostredie, ale tiež dokonale vyperie vaše oblečenie.
Hi-tech kúrenie - hi-tech kúrenie v práčkach Beko zaručuje dlho funkčnosť. Proti korózii a vodnému kameňu ho chráni poniklovaná vrstva, vďaka ktorej má až 100x vyššiu životnosť oproti štandardným vykurovacím telesám a vy menej starostí.

Technológia SilentTech ™ kombinuje výnimočné odhlučnenie, inovované pohyby bubna a spolu s ProSmart ™ invertorovým motorom sa postará o tiché práčky, bez toho by to ovplyvnilo výsledok prania.
Bubon AquaWave® má špeciálny vzorka bubna, s ktorým sa nemusíte báť ani zaškrtnutí siloniek. Postará sa o šetrné, ale dôkladné vypranie, aby boli vaše obľúbené kúsky čisté a stále ako nové.
Automatická ochrana proti pokrčeniu - Nie vždy sa pošťastí hneď po keď práčka dokončí bielizeň z práčky vybrať, s práčkami Beko to ale ničomu nevadí. Vďaka automatickej ochrane proti pokrčeniu sa bubon v pravidelných intervaloch po dobu až8 hodín po keď práčka dokončí otáča, aby bielizeň nezostalo ležať na jednom mieste, nebolo pokrčené a bolo jednoduchšieho vyžehliť.

programy
16 programov:
bavlna Eco
bavlna
syntetika
Mini / Mini14
mix
jemné
plákanie
odstreďovanie
perové oblečenie
košeľa
Hygiene +
Tmavé / Jeans
Vlna - certifikovaný Silver Woolmark / Ručné pranie
Outdoor / Šport
Spodná bielizeň
odstraňovanie škvŕn Stain Removal
možnosť nastavenia úrovne znečistenia bielizne

Rozmery:
Výška: 84 cm
Šírka: 60 cm
Hĺbka: 59 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky predom plnené
Hmotnosť: 71 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: