RZ-S500WE-W bezdrôt.slúchadlá  PANASONIC

Neohodnotené
Značka: PANASONIC
109 €
Vypredané

Detailné informácie

Podrobný popis

RZ-S500W

#SoundOn

Buďte pripojení. Za každej situácie. Slúchadlá Truly Wireless S500W s potlačením hluku poskytujú výkonné potlačenie hluku, aby ste si mohli naplno vychutnať hudbu – kedykoľvek a kdekoľvek. Vaše hovory budú krištáľovo čisté vďaka jedinečnej anténe a dvom mikrofónom podporujúcim technológiu Beamforming.

Špičkové* duálne hybridné potlačenie hluku

Vysokovýkonné duálne hybridné potlačenie hluku kombinuje technológie potlačenia hluku spätnej väzby a spätného rušenia s analógovým a digitálnym spracovaním zachyteného hluku. Bezdrôtové slúchadlá S500W tak poskytujú ideálne podmienky na úplné ponorenie sa do zvukového obsahu. * K 20. decembru 2019 podľa prieskumu spoločnosti Panasonic Corporation. Meranie sa uskutočnilo podľa smernice spĺňajúcej normu JEITA v segmente slúchadiel typu Truly Wireless s potlačením hluku.

Špičková kvalita hovoru

Šesť vysokovýkonných mikrofónov MEMS je zabudovaných do jedinečnej labyrintovej konštrukcie, ktorá dokáže potlačiť hluk vetra. Nepríjemné zvuky sa zredukujú a zlepší sa výkon rušenia hluku a kvalita hovoru. Vďaka pridanej technológii Beamforming umožňujú bezdrôtové slúchadlá S500W efektívny prenos hlasu a zároveň potlačujú hluk okolia.

Stabilné pripojenia aj v preplnených oblastiach

Už žiadne krátke prerušenia pri počúvaní hudby alebo počas hovorov aj na preplnených miestach vďaka optimalizovanému dotykovému senzoru a anténe v kompaktnom dizajne slúchadiel S500W s nezávislým systémom signalizácie ľavej a pravej strany. Vychutnajte si stabilné spojenie, ktoré si zaslúžite, nech už ste kdekoľvek.

Unikátna štruktúra antény

Vďaka integrácii antény Bluetooth a dotykového senzora do ovládacej časti slúchadiel sa zmenšili rozmery bezdrôtových slúchadiel S500W a zároveň sa zlepšila stabilita pripojenia. Vďaka nášmu vlastnému dizajnu konštrukcie antény je jej výkon maximálny aj pri malých rozmeroch produktu.

Nezávislé pripojenie ľavého a pravého slúchadla

Starší spôsob prenosu zo zdroja do ľavého slúchadla a z ľavého slúchadla do pravého slúchadla. Tento spôsob rýchlejšie vybíja batériu a je náchylný k prerušovaniu signálu. Panasonic pre svoje True Wireless slúchadlá výlučne využíva novú metódu prenosu - z chytrého telefónu do oboch slúchadiel zároveň. Táto metóda zaisťuje stabilný prenos a nízku spotrebu energie.

Prispôsobené vašim potrebám

Podpora aplikácie Panasonic Audio Connect – jednoduché párovanie, – inicializácia nastavení, – ovládanie potlačenia hluku a okolitého zvuku, – nastavenia zvukového režimu, – vyhľadanie slúchadiel.

Špičkové* potlačenie hluku

S našou novou technológiou duálne hybridného potlačenia hluku vás od úplného ponorenia do obsahu delí jediné ťuknutie. Bezdrôtové slúchadlá S500W kombinujú analógové a digitálne spracovanie na dosahovanie výnimočných výsledkov.

Špičková kvalita hovoru

Počúvajte a hovorte len to, čo má byť súčasťou prenosu, kdekoľvek sa nachádzate. Vďaka šiestim vysokovýkonným mikrofónom MEMS zabudovaným do jedinečnej labyrintovej konštrukcie sa účinne potláča hluk vetra aj iný vonkajší hluk.

Stabilné pripojenia v preplnených oblastiach

Už žiadne krátke prerušenia pri počúvaní hudby alebo počas hovorov aj na preplnených miestach vďaka optimalizovanému dotykovému senzoru a anténe v kompaktnom dizajne. Vychutnajte si stabilné spojenie, ktoré si zaslúžite, nech už ste kdekoľvek.

Podpora hlasového sprievodcu

Funkcie hlasových sprievodcov smartfónov, ako sú Siri®, Google Assistant™ alebo Amazon Alexa, možno aktivovať pomocou dotykového senzora slúchadiel do uší.

Až 19,5 hodín prehrávania

Slúchadlá vydrží prehrávať 6,5 hodiny na jedno nabitie a až 19,5 hodiny pri použití dobíjacieho puzdra.

Rýchle nabíjanie

15 minút rýchleho nabíjania umožní 70-minútové prehrávanie.

Použitie v jednom uchu

Funkcia výmeny úloh umožňuje používať iba jedno slúchadlo – ľavé alebo pravé.

Stupeň vodotesnosti IPX4

Slúchadlá S500W sú vodotesné (IPX4)* a odolné voči neočakávanému obliatiu. * S úrovňou IPX4 sú kompatibilné len slúchadlá. Nie však nabíjacia kolíska.

Režim okolitého zvuku

Jednoduchým ťuknutím na dotykový snímač na slúchadlách prejdete do režimu okolitého zvuku, aby ste pri počúvaní hudby počuli aj okolité zvuky. Ťuknutím a podržaním senzora na dve sekundy môžete prepínať medzi režimami Potlačenie hluku, Zvuk okolia a VYPNUTÉ.

1 Dotykový senzor 2 Mikrofón na potlačenie hluku 3 Mikrofón na hovory 4 Indikátor LED (slúchadlá) 5 Indikátor LED (nabíjacia kolíska) 6 Nabíjacia kolíska 7 Zásuvka pre nabíjací kábel (exteriér kolísky)

Pomocou dotykového senzora sú možné rôzne operácie 4 vysokovýkonné mikrofóny MEMS (strany L a R) na duálne hybridné potlačenie hluku 2 vysokovýkonné mikrofóny MEMS (strany L a R) s technológiou Beamforming na čistý a vynikajúci zvuk počas hovorov Indikátor LED bliká namodro alebo načerveno Indikátor LED signalizuje výdrž batérie v 3 krokoch Kompaktná a ľahká nabíjacia kolíska má konštrukciu na ľahké prenášanie Skôr než pôjdete von, slúchadlá rýchlo nabite pomocou kábla USB Type-C

VŠEOBECNÉ:
Rozmery (š × v × h):
Slúchadlá: Približne 20 mm x 21 mm x 31 mm
Nabíjacia kolíska: Približne 74 mm x 39 mm x 30 mm

POKROČILÉ FUNKCIE:
Bluetooth® Wireless technológie:
Verzia: 5.0
Podporované profily: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Kodek: SBC, AAC
Pracovná vzdialenosť: Až do 10 m
Vodotesnosť: Ekvivalent kódu IPX4 (len slúchadlá)
Duálne hybridné potlačenie hluku: #

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadla do uší
Hmotnosť: 0.31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: